Beykoz Devlet Hastanesi

Başhekim Yardımcıları
Uzm. Dr. Oğuz AYHAN 

1960 yılında Pertek-Tunceli’ de doğdu. İlköğrenimini Pertek İlkokulunda,  Ortaöğrenimini Elazığ Mezre Ortaokulunda, Lise Öğrenimini ise Elazığ Atatürk Lisesinde tamamladı. 1983 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

1983 ve 1987 yılları arasında Bingöl Merkez Sağlık Ocağı Tabibi olarak meslek hayatına başladı.

1992 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dahiliye İhtisasını yaptı.

1992 ve 1996 yıllarında Bingöl Devlet Hastanesinde Dahiliye Uzmanı olarak görev yaptı.

1996 ve 1998 yıllarında Fırat Üniversitesinde Yardımcı Doçentlik yaptı.

1998 yılından itibaren Beykoz Devlet Hastanesi'nde Dahiliye Uzmanı olarak görev yaptı.

02 Kasım 2012 tarihinden itibaren Anadolu Kuzey Genel Sekreterliğine bağlı Beykoz Devlet Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

***************************************************************

 

Dr. Hatice Öztürk Kınık

1972 yılında Antalya’da dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

2007 yılına kadar çeşitli özel sağlık kuruluşlarında klinisyen olarak çalıştı. 2007-2009 yılları arasında Beykoz Devlet Hastanesi’nde Diş Kliniği Sorumlu Hekimi olarak faaliyet gösterdi.

2009 yılında Göztepe ADSM Çubuklu Biriminin kuruluş aşamalarında Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı. 2012 yılına kadar bu görevde çalışan Dr. Kınık aynı yıl Beykoz İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atandı.

2013 yılında Beykoz İlçe Sağlık Müdürü olarak göreve başlayana Dr. Hatice Öztürk Kınık, Ekim 2014 tarihinden beri Anadolu Kuzey Genel Sekreterliği'ne bağlı Beykoz Devlet Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Pek çok mesleki dernek ve uluslararası STK’larda kurucu ve mensup olarak faaliyetlerini sürdüren KINIK, halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Lisans, Beykent Üniversitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği Yüksek Lisans öğrencisidir. Orta düzeyde Almanca ve İngilizce bilen Dr. Hatice Öztürk Kınık evli ve üç çocuk annesidir.

 

*******************************

Dr. Çiğdem GÖKÇE

Başhekim Yardımcısı

 

1971 yılında İstanbul da doğdu. 1994 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan  sonra Almanya Johannes Gutenberg Üniversitesi'nde Nefroloji bölümünde kısa süre eğitim aldı. Daha sonra  Adalet Bakanlığı'nda hekim olarak göreve başladı.

1998 yılında özel sektöre geçerek  Medikal Ajans'ta tıbbi doküman hazırlama danışmanlığı yaptı

2003 yılında Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesinde Hemodiyaliz Sertifikasyon eğitiminin ardından özel hastanelerde ve sonrasında Fresenius Medical Care de  Hemodiyaliz Sorumlu Hekimi olarak görev yaptı.

2010 -2017 yılları arasında Üsküdar  Sağlık Grup Başkanı, Üsküdar İlçe Sağlık Müdürlüğü Kamu hizmetleri Şube Müdürü,  Beykoz İlçe sağlık Müdürü, Adalar İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yaptı.

2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Diyaliz Uygulamaları konusunda eğitmen olarak çalıştı.

Aralık 2017 de Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak göreve başladı.İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU “Diyaliz Hastalarında Beslenme/ Genel Beslenme İlkeleri” sertifikasyon eğimini tamamladı.

Nefroloji kış okulu ve Uluslararası Nefroloji  kongrelerine katıldı.

Synergistic Effect of TGF-β1 And BMP-7 on Chondrogenesis and Extracellular Matrix Synthesis , Effects of controlled release from the crosslinker and growth factor embedded hydrogel system,

 The effects of insulin, human transferrin, and selenous acid on chondrocytes in cell culture media,

Consecutively controlled release of TGF-Beta 1 and BMP–7 for synergistic growth of chondrocyte culture  konularında ulusal ve uluslar arası kongrelerde sunum ve dergilerde makale yazarlığı yaptı. Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin